Sporty walki w pigułce

Najlepsze polskie gale boksu

W Polsce nie brakuje naprawdę dobrych gal. Mamy co najmniej kilku bardzo dobrych promotorów. Dzięki temu, co jakiś czas możemy cieszyć się z oglądania zawodników na najwyższym poziomie. Gale cieszą się niemałym zainteresowaniem nie tylko w naszym kraju. Czasami nawet prawa są sprzedawane za granicę. Tak chociażby było w kwietniu tego roku, kiedy to Tomasz Adamek rywalizował z Erikiem Moliną. Trzeba zatem zaznaczyć, że pod względem atrakcyjności gal nie mamy się czego wstydzić.

Największa gala w Polsce – Polsat Boxing Night

Na pewno najważniejszą imprezą jest Polsat Boxing Night. To widowisko miało już kilka edycji i z każdą kolejną jest coraz lepsze. Nie może to jednak dziwić, ponieważ ludzie doceniają starania organizatorów i dobór zawodników. Warto zaznaczyć, że najtańsze bilety na galę to koszt około stu złotych. Trzeba też podkreślić, że w telewizji to widowisko można zobaczyć jedynie dzięki usłudze PPV. W związku z tym, trzeba liczyć się z kosztem 40 PLN. Jest to jednak uczciwa cena za oglądanie w akcji bardzo dobrych zawodników http://www.poladent.pl/.
Gdzie odbywają się walki w ramach Polsat Boxing Night? Ostatnio zazwyczaj mają miejsce w Tauron Arena. Hala zlokalizowane w Nowej Hucie – w Krakowie – jest największym miejscem tego typu, dlatego decyzje organizatorów na pewno nie mogą nikogo zaskakiwać. Poza tym, gale Polsat Boxing Night mają miejsce w Łodzi czy Gdańsku.

Nie zapominajmy o mniejszych galach

Warto też zwrócić uwagę na nieco mniejsze eventy. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o gali w Wieliczce. Odbywa się ona … pod ziemią, co na pewno samo w sobie jest bardzo atrakcyjne. Jej organizatorem jest Tomasz Babiloński. Kibice mają szansę zasiąść przy eleganckich stolikach i delektować się boksem na bardzo wysokim poziomie. Z roku na rok właśnie ta gala staje się coraz popularniejsza.

Zostaw odpowiedź